KARRIER

KARRIER

Értékeljük és elismerjük egymás ismereteit és erőfeszítéseit. Munkatársaink különböző személyiséggel, képességekkel, oktatási háttérrel, munkastílussal és szakmai tapasztalattal csatlakoztak az EGD csapatához azért, hogy partnereink munkájához hatékony, megbízható, környezetbarát berendezéseket és szolgáltatási hátteret biztosítsunk.

Hogyan dolgozunk az EGD-nél?

Változatosság, bizalom, felelősség, folyamatos fejlődés, tisztelet és vidámság.

Mérnök-kereskedő munkatárs Sales Representative

A kereskedői team munkájának fejlesztéséhez keresünk új kollégát sales representative munkakörbe, Budapest környéki munkahelyre, országos projektekhez.

Feladatai:

  • Aktív részvétel a Magyarországon 20 éve forgalmazott ipari berendezések forgalmának növelésében és egy új üzletág kiépítésében Magyarország területén

  • Hosszú távú partnerkapcsolat kialakítása új ügyfelekkel

  • Értékesítési terv készítése

  • Új szektorok, célcsoportok keresése

  • Ajánlatok készítése

  • Szerződések előkészítése

  • Építőipari projektek műszaki támogatása, vezetése

  • Részvétel építőipari kooperációkon

  • Kapcsolattartás külföldi partnereinkkel

Szükséges tulajdonságok, végzettségek:

  • Eredményorientált, pontos, hatékony, munkavégzés

  • Jó tárgyalási és prezentációs készségek

  • Értékesítői gyakorlat B2B területen

  • Lehetőleg műszaki diploma (elsősorban építész, gépész, vagy villamosmérnök)

  • Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás

  • Igényes, megoldás-orientált hozzáállás

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

  • CAD programok ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, piacvető technológiák és termékek

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  • Aktív részvétel a CEE régióban vezető szerepre törő szolgáltató társaság értékesítői szervezetének kiépítésében

  • Világszínvonalú termékek, professzionális gyári támogatással

  • Változatos munka az ipar felső szegmensének teljes vertikumában

  • Versenyképes jövedelem

  • Pozitív vállalati légkör

  • Cégautó

  • Laptop

  • Telefon

Kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát az orsi.szucs@egd.hu email címre.

Műszaki szaktanácsadó munkatárs

Kereskedői csapatunk bővítésére keresünk új kollégát műszaki szaktanácsadói munkakörbe!

Feladatai:

  • Aktív részvétel a Magyarországon 20 éve forgalmazott, felső kategóriás ipari berendezések forgalmának növelésében

  • Hosszú távú partnerkapcsolat kialakítása meglévő és új ügyfeleinkkel

  • Ajánlatok szakmai előkészítése

  • Szerződések megkötése

  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

  •  Legalább középfokú, szakirányú műszaki végzettség

  •  Eredményorientált, pontos, hatékony, munkavégzés

  •  Jó tárgyalási és prezentációs készségek

  •  Igényes, megoldás-orientált hozzáállás

  •  MS Office felhasználói szintű ismerete

  •  B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent :

  • Építész, gépész vagy villamosmérnök diploma

  • Projekt szemlélet

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy nagymúltú cégcsoportnál

  • Aktív részvétel a CEE régióban vezető szerepre törő szolgáltató társaság kereskedői szervezetének kiépítésében

  • Pozitív és motiváló vállalati légkör

  • Mobiltelefon, laptop, cégautó

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend:

  • Foglalkozatatás időtartama: határozatlan

  • Napi nyolcórás munkarend

  • Kötetlen időbeosztás